Телефон :

+90 535 013 86 59

Звичаї Туреччини. Обряд хни у Туреччині

знайди будинок свого комфорту

Обряд хни у Туреччині

Мусульманська традиція проводити ніч хни зародилася ще за давніх часів, і означала прощання дівчини з батьківським будинком і початок нового заміжнього життя. Траплялося й таке, що до весілля наречений і наречена не знали і раніше ніколи не бачили один одного, тому ритуал проводився в будинку нареченого, щоб наречена могла трохи звикнути до свого нового дому. У сучасному світі це свято може проводитися будь-де, навіть у ресторані. Проте традиції проведення цього обряду залишаються незмінними. Цей ритуал є важливим для кожної дівчини, яка стоїть на порозі заміжжя, оскільки проводиться такий ритуал лише раз у житті.

На ніч хни збираються усі дівчата та жінки з боку як нареченої, так і нареченого. Наречена вбирається в червону закриту сукню, на голові обов'язково червона вуаль, і сідає в центрі кімнати. У кімнаті, як правило, напівтемрява і багато запалених свічок, розставлено безліч частування: фрукти, сухофрукти, горіхи. Усі жінки починають водити хоровод навколо нареченої, обсипають її монетами для багатого та плідного життя. При цьому пісні співають сумні, про те, як дівчина залишає рідну домівку назавжди (раніше так і відбувалося). Слухаючи такі пісні, наречена починає плакати. Вважається, що чим більше наречена плаче, тим щасливішим буде складатися її сімейне життя.

Потім після хороводу на срібному підносі свекруха приносить хну та запалені свічки. Починається ритуал «запалення хни». Запалені свічки символізують полум'яне кохання молодят. Свекруха насипає в долоню нареченої трохи хни і кладе золоту монетку. Наречена швидко стискає долоню, і на руки надягають маленькі червоні мішечки. Сумний обряд змінюється веселощами.

Залишками хни жінка, яка вважається найщасливішою у шлюбі, прикрашає нареченій кисті рук та ступні. Вважається, що так жінка передає вміння бути щасливою у шлюбі. Поряд зі своєрідними візерунками та символами хною виписують ініціали нареченого. Чоловік у першу шлюбну ніч повинен знайти свої ініціали, якщо ж цього не станеться, тоді він повинен зробити своїй дружині подарунок. В даний час наречений також може бути присутнім на своєрідному дівич-вечорі, і тоді його руки також розмальовують хною. Усі присутні дівчата прикрашають візерунками із хни руки один одного. Гості ласують приготованими частуваннями та танцюють.

Аеропорт у Стамбулі

Стамбульський аеропорт може увійти до десятки найкращих аеропортів світу. Comfort Homes Turkey

Сападере каньйон

Сападере Каньйон в Аланії. Comfort Homes Turkey.

Хес Код у Туреччині

Хес Код у Туреччині. Що це? Навіщо потрібен? Comfort Homes Real Estate.

Лавандові плантації

Лавандові плантації в Іспарті Туреччина. Comfort Homes Turkey

Дива світу

Чудес світу. Декілька з них перебувають у Туреччині. Comfort Homes Turkey

Туреччина та тюльпани

Батьківщина тюльпанів. Фестиваль тюльпанів у Туреччині. Comfort Homes Turkey


Comfort Homes Turkey на Realting.com Анализ сайта - PR-CY Rank